Дзвінки Hands-free, навігація, музика.

Просто натисніть кнопку на кермі, і ваш Hyundai виконає ваші голосові команди: зателефонуйте комусь із ваших контактів, прокладіть маршрут до будь-якого пункту призначення або ввімкніть музику, яку ви хочете послухати.

 1. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 7

  Скажіть своєму Hyundai, куди їхати.

  Прокладіть маршрут до певної адреси, знайдіть цікаві місця (категорії також працюють) або виберіть попередній пункт призначення. Ви також можете сказати «дім» або «офіс», якщо ви туди збираєтеся. Повідомте системі, коли почати, призупинити або відновити навігацію і запитайте, скільки і як довго вам ще треба проїхати.
 1. 1
 1. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 8

  Зателефонуйте на будь-який номер зі своїх контактів.

  Підключіть свій телефон через Bluetooth, завантажте свої контакти та дзвоніть будь-кому зі свого списку за іменем (і місцем розташування, наприклад «вдома» або «на роботі»). Ви також можете набрати будь-який номер, просто сказавши «набери», а потім цифри.
 1. 1
 1. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 9

  Відкрийте, закрийте, прогрійте або охолодіть.

  Скажіть своєму автомобілю відкрити вікна або багажник, охолодити або прогріти салон, увімкнути підігрів сидінь і керма або розморозити заднє скло та зовнішні дзеркала. Голосове керування автомобілем буде доступне в окремих моделях Hyundai, починаючи з нового i20 восени 2020 року.
 1. 1
 1. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 10

  Слухайте радіо, відтворюйте музики з пристроїв USB або по Bluetooth.

  Скажіть своєму автомобілю, яке джерело ви хочете використовувати. А для медіафайлів, підключених через USB, ви можете перемішувати, повторювати, відновлювати або призупиняти відтворення.
 1. 1

Як ввімкнути розпізнавання голосу в автомобілі*.

 1. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 11

  Натисніть кнопку на кермі.

  Коротко натисніть і відпустіть кнопку.

 2. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 12

  Скажіть, що ви хочете від свого Hyundai.

  «Подзвонити», «Відтворити» або «Знайти»: Ви можете знайти повний список команд нижче.

 3. Розпізнавання Голосу | Hyundai | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 13

  Насолоджуйтесь поїздкою.

  Зосередьтеся на дорозі, не дивлячись більше нікуди і нічого не торкаючись.

  * Ф-ція поки не доступна українською мовою

  Ваш голос – це команди вашому Hyundai.

  Є «Глобальні команди» та «Локальні команди»: глобальні команди можна використовувати відразу після натискання кнопки на кермі. Локальні команди можна використовувати в межах певного стану. Наприклад, ви можете сказати «Музика» одразу після активації голосових команд, але «Відтворити» працює лише після того, як ви скажете «Музика».

  Ознайомтеся з усіма функціями Bluelink.

  *Наразі ф-ція Bluelink доступна лише для моделі new Kona Hybrid та new Kona Electric оснащених сенсорним екраном 10,25’’ і вбудованою навігацією.

  **Деякі функції Bluelink можуть бути недоступними в Україні.

  ***Функція голосового керування автомобілем доступна не для всіх моделей Hyundai, недоступна українською мовою і може відрізнятися залежно від моделі. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевого дилера.

  ****Функція Цифровий ключ «Hyundai Digital Key 2 Touch» доступна не для всіх моделей і комплектацій. Щоб отримати інформацію про наявність цієї ф-ції в конкретній моделі і комплектації, зверніться до місцевого дилера.