Насолодитися футуристичним дизайном та універсальними можливостями нового Hyundai TUCSON можна у фільмі Sony Pictures UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ. Для того, щоб додати гострих відчуттів і азарту був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”.

Окрім прототипу TUCSON-“Звір”, у телестрічці з’являться популярні серійні моделі Hyundai Motor: TUCSON, Genesis G90, Genesis G80 і Genesis GV80. Прем‘єра фільму в Україні запланована на 10 лютого, 2020.

“Hyundai TUCSON – це надзвичайно здібний кросовер, який здатний впоратись з будь-якими викликами та пригодами, що можуть виникнути під час пошуку скарбів. –  зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент, глобальний директор з маркетингу в Hyundai Motor Company. “UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ” - це розважальний проєкт з мільйонами шанувальників у всьому світі, і ми раді їм продемонструвати можливості та технології наших автомобілів, що гармонійно підходять до фільму Sony Pictures. Наша недавня співпраця з кінострічкою “Людина-павук: немає шляху додому” мала величезний успіх у просуванні IONIQ 5 і TUCSON, і ми з нетерпінням чекаємо на розвиток цього імпульсу з UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ.

Пригодницький бойовик Sony Pictures, заснований на популярній відеогрі PlayStation з одноіменою назвою, UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ від Naughty Dog.

Проектно-технічний центр Hyundai в Ірвіні, штат Каліфорнія, та Sony Pictures співпрацювали над дизайном концепції TUCSON-“Звір”, який відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом з посиленими бамперами та шинами. Додаткове спорядження, що закріплене на автомобілі так і надихає до пригод та полювання за скарбами.

 

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6