Hyundai представив абсолютно новий TUCSON версії N Line


Слідом за нещодавнім запуском абсолютно нового TUCSON, компанія Hyundai Motor представила N Line пакет для свого найбільш продаваного в Європі позашляховика. Спортивний дизайн TUCSON N Line передбачає як зовнішні, так і внутрішні доопрацювання моделі.

TUCSON N Line поєднує в собі динамічний дизайн, комфорт і технології абсолютно нового TUCSON із натхненим мотоспортом стилем N Line. Задля того, аби клієнти могли максимально насолодитися водінням,  TUCSON N Line пропонує фірмові спортивні елементи дизайну екстер’єру та інтер’єру популярної моделі.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6

 

Довершений динамічний дизайн інтер’єру, натхненний мотоспортом
Як і всі моделі версії, абсолютно новий TUCSON N Line виділяється прогресивним дизайном, що включає чіткі лінії та гострі кути, майстерно поєднані із новими фірмовими параметричними формами моделі TUCSON.
Мужній зовнішній вигляд абсолютно нового TUCSON N Line базується на дизайнерській айдентиці Hyundai, що має назву «Чуттєва спортивність». Так само, як і стандартна модель TUCSON, автомобіль у версії N Line має впізнаванні параметричні лінії та форми.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 7

Решітка радіатора нового TUCSON N Line ширша та розміщується вище, ніж на звичайній моделі TUCSON. Для більш спортивного вигляду моделі, було змінено губу переднього бампера та збільшено повітрозбірник. 

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 8

Збоку вздовж нижньої частини абсолютно нового TUCSON N Line знаходяться характерні бокові обвіси, пофарбовані в кольорі кузову, що зрівноважують пропорції автомобіля для більш динамічного вигляду. 

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 9

Аби підкреслити спортивний вигляд задньої частини автомобіля, TUCSON N Line оснащений новим аеродинамічним спойлером із плавниками. Нижню частину заднього бампера підкреслює червона світловідбивача лінія та дифузор. Агресивний вигляд вихлопної труби зі здвоєним патрубком ще більше акцентує увагу на високій ефективності та потужності автомобіля.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 10

TUCSON N Line оснащений новими спортивними 19-дюймовими легкосплавними дисками, дизайн яких повторює параметричні візерунки та геометричну структуру моделі. Накладки на колісних арках моделі пофарбовано в колір з кузовом.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 11

Майбутнім клієнтам автомобіль пропонуватиметься у семи кольорах виконання кузову з можливістю контрастного фарбування даху.

Просторий салон із спортивними елементами
Вишуканий та просторий салон вирізняється плавними формами, що доповнюються фірмовими елементами N Line та ексклюзивними варіантами кольорового оздоблення. 

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 12

 

Покращена керованість та потужна лінійка двигунів
Абсолютно новий TUCSON N Line оснащений електронно керованою підвіскою (Electronically Controlled Suspension), котра адаптується до дорожнього покриття та стилю водіння. ECS автоматично та безперервно контролює підвіску автомобіля, що підвищує комфорт та динаміку водіння в залежності від ряду умов: беручи до уваги умови руху, такі як швидкість, дорожнє покриття, повороти, манеру їзди, система контролює силу розподілення амортизації на кожне окреме колесо. 
Версія N Line моделі TUCSON буде доступна з наступними силовими агрегатами: 
1.6 T-GDI Plug-in Hybrid (265 к.с.)
1.6 T-GDI Hybrid (230 к.с.)
1.6 T-GDI 48V Mild Hybrid (180 or 150 к.с.)
1.6 T-GDI (150 к.с.)
1.6 CRDi 48V (136 к.с.)
Компанія Хюндай Мотор Україна планує поставки абсолютно нового Hyundai Tucson N Line на локальний ринок вже цього року. 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.