Подвійна перемога Hyundai Motorsport в шостому сезоні WRC-2019


Після тріумфу екіпажу Тьєррі Невілля і Ніколя Жільсуля, що входить в команду Hyundai Motorsport, у Франції на початку квітня, бельгійський дует на трасах Аргентини, де в минулий уїк-енд проходив черговий етап Чемпіонату світу з ралі, знову опинився на вершині подіуму. А компанію йому склав ще один екіпаж Hyundai Motorsport - Андреас Міккельсен і Андрес Джегер завоювали "срібло", залишивши дует конкурентів з Citroën Total World Rally Team задовольнятися бронзовими нагородами.

Успіх у Франції, безумовно, додав упевненості у своїх силах екіпажу Невілль/Жільсуль. До того ж, як показали результати п'ятого етапу WRC-2019, команда зробила висновки з попередніх помилок, на яких акцентував директор Hyundai Motorsport Андреас Адамо. Відзначимо, що це вже не перший успіх команди в Аргентині: до цього екіпажі Hyundai Motorsport перемагали на даному етапі Чемпіонату світу у 2016 та 2017 роках.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6

Перший день змагань видався складним для Hyundai Motorsport: екіпаж Невілль/Жільсуль наполегливо боровся за лідерство в гонці з дуетом з Citroën Total World Rally Team Ожьє/Інграссія, і в підсумку вийшов переможцем. В першу п'ятірку увійшов і екіпаж Міккельсен/Джегер, який успішно нав'язав боротьбу конкурентам, дозволивши партнерам по команді спокійно завершити гонку в статусі лідера.

Другий день змагань відзначився відчайдушними спробами команд-суперниць обійти екіпаж лідера гонки, Невілль/Жільсуль. Але бельгійський дует впевнено лідирував, а акомпанував йому екіпаж Міккельсен/Джегер, який, скориставшись помилками конкурентів, закріпився в той день на другій позиції.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 7

У фінальний день змагань в Аргентині ніщо не могло перешкодити Тьєррі Невіллю оформити другу поспіль перемогу на етапі Чемпіонату світу - адже дуже великим був відрив його екіпажу від екіпажів суперників. До того ж, норвезький дует Міккельсен/Джегер, що зловив кураж, вміло вибудував тактику гонки, зводячи нанівець всі спроби конкурентів втрутитися в боротьбу за "золото" етапу.

В результаті успіх Hyundai Motorsport в Аргентині став третім в історії команди переможним дублем і дванадцятою перемогою в етапах Чемпіонатах світу з ралі. Всього ж пілоти команди 49 разів займали призові місця на етапах WRC з 2014 року.

"Друга поспіль перемога в WRC - це фантастика! Хочу відзначити ідеальну поведінку мого автомобіля Hyundai i20 Coupe WRC, який жодного разу не підвів мене протягом усього етапу, якої би складності траси не зустрічалися мені по ходу гонки. Ми зробили висновки з наших помилок на попередніх етапах, добре підготувалися й здобули важливі очки, які дозволили команді закріпитися на лідерській позиції в Чемпіонаті", - заявив Тьєррі Невілль.

Його партнер по команді Андреас Міккельсен, для якого повернення на подіум після річної перерви стало удвічі значущою подією, відзначив злагоджену командну тактику, індивідуальну перевагу й відмінну технічну підготовку Hyundai Motorsport до гонки в Аргентині. "Упевнений, що сьогоднішній успіх, який був би неможливий без оптимальної роботи техніків команди, які підготували наші Hyundai i20 Coupe WRC до змагань, стане хорошим доробком для майбутнього чемпіонства. Ми будемо робити все, що в наших силах, щоб завоювати чемпіонський титул у 2019 році", - підкреслив він.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 8

Свій внесок в командний успіх вніс і третій екіпаж Hyundai Motorsport - Сордо/Де Барійо, який за результатами змагань посів шосте місце. Після п'яти етапів Hyundai Motorsport з 157 очками йде на першому місці в Кубку конструкторів, випереджаючи команду Toyota Gazoo Racing World Rally Team на 37 очок.

Наступний етап WRC-2019 відбудеться в Чилі. Змагання пройдуть 9-12 травня 2019 року.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 9

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний імпортер автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.