Нова технологія буде застосована в моделі Hyundai Santa Fe 2019 року. Система дозволить відкривати двері автомобіля і запускати двигун без використання ключа - за рахунок сканування відбитку пальця. Автомобіль, оснащений такими технологіями, буде надійно захищена. Система буде підлягати періодичному оновленню за допомогою опції Dynamic Update.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6
 
На ручці дверей водія буде знаходитися спеціальний датчик. Щоб відкрити авто, досить притиснути палець до цього сенсора. Дані про відбиток моментально передаються бортовому комп'ютеру, який відкриває двері. За допомогою технології можна буде також заводити авто. Відповідний датчик планується розташувати на кнопці запуску двигуна. На цьому перелік функцій, які активуються за допомогою відбитка пальця, не закінчується. У нього також входить навігація, мультимедійні опції, управління бічними дзеркалами, регулювання сидіння водія.

Альберт Бірманн, глава відділу, що займається науково-технічними розробками, заявив: «Надалі ми плануємо розширити список функцій, якими можна буде керувати за допомогою нової технології. Планується додати можливість встановлювати температуру повітря в салоні, активувати автонастройку положення керма і багато іншого.»
 
Технологія гарантує надійний захист від несанкціонованого проникнення в автомобіль. Сенсори визначають відміну електричного опору шкіри, якщо таке є. Отже, фальшиві відбитки використовувати неможливо. За ступенем захищеності система перевершує класичні ключі на 500%. Це ж стосується інтелектуальних ключів. Шанс того, що система помилиться при визначенні відбитка пальця, - 1 до 50000.
 
Система буде поступово «навчатися» завдяки функції Dynamic Update. Її суть полягає в зборі інформації про відбитки пальців в режимі реального часу.
 
Hyundai Santa Fe з нового модельного ряду стане першим авто, в якому буде використана новинка. Спочатку модель буде випущена на кілька ринків. Пізніше буде здійснено розширення. Через деякий час планується використовувати нову технологію і в інших моделях Hyundai.