Агентство J.D. Power визнало автомобілі Hyundai Motor Group найякіснішими


Автомобілі компаній Hyundai Motor і Genesis Motors, що входять до конгломерату Hyundai Motor Group, були визнані найякіснішими за результатами щорічних досліджень американського аналітичного агентства J.D.Power. Верхівку рейтингу Initial Quality Study (IQS), що являє собою опитування власників нових автомобілів в США, зайняв бренд Genesis, а автомобілі компанії Hyundai замикають трійку лідерів.

Якість нових моделей Hyundai було гідно оцінено споживачами в Сполучених Штатах, які віддали свої голоси автомобілям бренду в щорічному дослідженні Initial Quality Study, що проводиться аналітичним агентством J.D.Power. До того ж, компанія Hyundai стала однією з найкращих за динамікою зростання якості продукту, перемістившись у рейтингу з шостого на третє місце. Алгоритм, за яким будується цей рейтинг якості, передбачає опитування власників нових автомобілів після закінчення 90 днів їх експлуатації і підрахунок однакових дефектів на 100 автомобілів. Чим менша кількість подібних дефектів - тим кращий показник моделі в рейтингу. У дослідженні 2018 року взяли участь понад 75 тисяч респондентів.

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6  

Перший рядок рейтингу IQS-2018 зайняв бренд Genesis (в США продаються чотири моделі - G70, G80, G80 Sport і G90). Трійку лідерів замикає бренд Hyundai, а один з бестселерів компанії, кросовер Tucson, був визнаний кращим за якістю в сегменті компактних SUV. Він же став четвертим у загальному модельному рейтингу, а ще один позашляховик Hyundai - Santa Fe - зайняв другий рядок в категорії «Середньорозмірний SUV».

«Покупці автомобілів Hyundai можуть бути впевнені в тому, що вони обирають нові моделі, які займають одне з найвищих місць в рейтингах надійності та якості у всій автомобільній промисловості. Рейтинг IQS від J.D. Power - галузевий стандарт якості нового автомобіля, а наша висока позиція в цьому рейтингу 2018 року є результатом прихильності компанії філософії виробництва автомобілів найвищої якості», - коментує результати дослідження Омар Рівера, директор з якості та обслуговування Hyundai Motor America.

 

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 7

Успіх Hyundai в рейтингу IQS-2018 підкріплюється високим результатом бренду в ще одному щорічному дослідженні від J.D. Power - надійності автомобілів (VDS). У цьому дослідженні, метою якого є виявлення найнадійніших автомобілів з трирічним терміном експлуатації, рейтинг надійності в сегменті компактних кросоверів очолив Hyundai Tucson (в Україні - ix35) другого покоління. 

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.