Поспішайте придбати Santa Fe за спеціальною ціною

В автоцентрі Паритет відбувається акція, в ході якої ви можете придбати Santa Fe за спеціальною ціною. 

Ви хотіли придбати Santa Fe, але з якоїсь причини ще цього не зробили? Настав час придбати цей потужний, але в той же час економний кросовер! Купуючи автомобіль, ви економите до 127 700 грн. Умови акції поширюються на комплектації Superior, Prestige.

Сезонна пропозиція на оригінальні колісні диски Hyundai

Хюндай Мотор Україна пропонує власникам автомобілів Hyundai придбати зі знижкою фірмові колісні диски та датчики тиску в шинах. Пропозиція дійсна в салоні Hyundai Автотрейдінг-Харків з 28 вересня по 5 грудня 2020 року.

Сезонна пропозиція на оригінальні колісні диски Hyundai

Хюндай Мотор Україна пропонує власникам автомобілів Hyundai придбати зі знижкою фірмові колісні диски та датчики тиску в шинах. Пропозиція дійсна в салонах офіційних дилерів  Hyundai в Україні з 28 вересня по 5 грудня 2020 року.

 

Концепты и робокостюм Hyundai получили Международную премиию дизайнерских достижений

 

Общество промышленных дизайнеров Америки (IDSA) наградило Hyundai тремя наградами Международной премии дизайнерских достижений International Design Excellence Award (IDEA) 2020.

Hyundai представляє абсолютно новий динамічний Tucson із найкращими характеристиками в сегменті та передовими можливостями класу

Абсолютно новий Hyundai i30 чекає на Тебе в Мукачеві!

Новий Hyundai i30 – ефективний з усіх сторін: виразний сучасний дизайн, кращі функції безпеки у своєму класі, передові мультимедіа та відмінні експлуатаційні характеристики. Саме те, що тобі потрібно! Приготуйся.

Новий і30 пасуватиме до твого стилю, а індивідуальність можна підкреслити трьома новими кольорами.
Модель пропонує новий економічний двигун 1.5 DPi, що комбінується з 6-ступінчатими МКПП та АКПП.
Автомобіль комплектується мультимедійним комплексом із 10.25” touchscreen екраном та навігацією.

Новий Hyudai i30. Безпека. Ефективність. Мультимедіа.

HMC представляє абсолютно новий Tucson четвертого покоління

15 вересня компанія Hyundai представила абсолютно новий Tucson. Компактний позашляховик четвертого покоління сегменту C-SUV є глобальною моделлю, що доступна із двома версіями колісної бази: довшою та коротшою.

Сторінки