Cучасність і комфорт із гарним смаком.

Бездоганний дизайн нового Accent вирізняє ідеальний баланс сучасності, елегантності, сили та харизми. Універсальна форма, характерний профіль та, водночас, яскраві та стримані елементи дизайну зроблять новий Accent твоїм кращим компаньйоном під час поїздки.

Екстер'єр

Стриманість з характером.

Зовнішній вигляд нового Accent беззаперечно привертає до себе увагу: сучасний та елегантний автомобіль доповнено стильними деталями екстер’єру, що вигідно виділяють модель з-поміж інших седанів класу.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Дизайн нового Accent - фото 10

  Зухвала решітка радіатору.

  Яскравим елементом екстер’єру нового Accent є масивна хромована решітка радіатору, що видає норовливий характер моделі.

 2. Дизайн нового Accent - фото 11

  Лаконічність та динаміка.

  Задня частина моделі виглядає чітко та завершено, а екстер'єр нового Accent гармонійно доповнюють ансамбль задніх і передніх фар.

 3. Дизайн нового Accent - фото 12

  15” литі диски.

  Новий дизайн моделі Accent виглядає динамічно та привабливо, а 15-дюймові легкосплавні диски доповнюють сучасний образ нового автомобіля.

  Большая кнопка
  Большая кнопка
  Большая кнопка
  Большая кнопка
  Большая кнопка
  Большая кнопка
  Большая кнопка
  Кольори кузову
  Micron Gray
  Колеса

  Інтер'єр

  Твій особистий комфорт.

  Новий Hyundai Accent – автомобіль, в якого є все, що потрібно для комфортних подорожей. Всередині модель не менш приваблива, ніж ззовні. Дизайнери зберегли звичне розташування приладів та панелей в салоні, додавши стилю та сучасності інтер’єру авто.

  Дизайн нового Accent - фото 25

  8” мультимедійна система.

  Збільшена діагональ екрану полегшує доступ до інформації на центральному дисплеї: це зручно при управлінні контентом підключеного до мультимедіа гаджету, а також при читанні навігаційних мап.

  Дизайн нового Accent - фото 26

  Регулювання водійського місця та керма.

  Регулювання сидіння водія по висоті, а також налаштування керма в чотирьох напрямках - по висоті і глибині - дозволить власникові нового Accent зайняти зручне положення для того, щоб отримати максимальне задоволення від поїздки.

  Новий Accent має все, що потрібно для комфортних подорожей!

  Бодай навіть більше: габарити моделі було оптимізовано таким чином, що тепер автомобіль має більше простору як у салоні, так і у багажному відділенні. Насолоджуйся новим рівнем водіння класичного седану Hyundai Accent, котрий обов’язково стане твоїм незамінним помічником та вірним компаньйоном у житті.

  Дизайн нового Accent - фото 27

  Дізнайтеся більше про новий Hyundai Accent.

  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. 1
  2. 2
  3. 3