Про автосалон


Автомир Hyundai (ТОВ "Буг Авто") - це офіційний дилерський центр та авторизований сервісний центр автомобільного бренду Hyundai у м. Вінниця та Вінницька область. Головна ціль нашого дилерського центру – це забезпечити весь шлях Вашого нового Hyundai з моменту продажу до його повного обслуговування в офіційному сервісному центрі «Hyundai».

Буг Авто входить до групи компанії «Автомир», що відкриває додаткові можливості для наших клієнтів. Це не просто автосалон з виставковими зразками автомобілів, це високопрофесійна станція технічного обслуговування авто з можливістю встановлення оригінальних запчастин від виробника та сучасних охоронних систем для автомобілів.

Також до Ваших послуг представлений Малярно-Рихтувальний Комплекс «Автомир Колор Центр», який ефективно виконує повний спектр робіт  по малярно-кузовному ремонту, включаючи повний кузовний ремонт автомобілів. Маючи  сучасне  устаткування і  новітню  лабораторію  підбору  фарб  і  емалей,  на комплексі  в  змозі рівномірно  маскувати  подряпини  при локальному  фарбуванні,  робити  фарбування  окремих деталей і усього кузова,  дотримуючись  суворих технологій фарбування.

Додатково Ви також можете отримати послуги з оформлення кредиту, страхуванню автомобіля  і реєстрації в МРЕО ДАІ не виходячи з території салону. Буг Авто Hyundai має паркінг для клієнтів, комфортну зону відпочинку і очікування. Ви зможете насолодитись ароматною кавою під час обслуговування Вашого авто.

Дилерський центр «Hyundai» у м. Вінниця працює з 9-00 до 18-00 у будні, в суботу з 9-00 до 17-00 за адресою Немирівське Шосе 94В.

Компанія «Автомир» та офіційний дилерський центр Hyundai чекає на Вас, щоб втілити Ваші мрії в реальність!

УМОВИ ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛІВ

УМОВИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6   

Контакти

АВТОСАЛОН ТА АВТОСЕРВІС 

Телефони:

(067) 432 17 47

(067) 430 06 09

 

Режим роботи:

Пн-Пт: 9.00-18.00

Сб: 9.00-17.00

Нд: вихідний

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ: м. Вінниця, Немирівське шосе 94В