Вже скоро буде можливо замінити традиційний фізичний ключ на цифровий, для цього необхідно буде завантажити спеціальний додаток на свій смартфон. Доступ до автомобіля зможуть мати чотири людини.  Під час активації ключа авто визначає, який з власників його використовував, і налаштовує автомобіль під даної людини.
 
Автомобілі Hyundai м. Одеса | Купити новий Хюндай | Автотрейдінг Одеса ДП - фото 6
 
Глава групи електронних розробок компанії Хо Ю зазначив наступне: «Нова технологія буде дуже корисним величезній кількості споживачів. Цифровий ключ - це ще один крок на шляху до комфортного спільного використання автомобілів. Ми будемо і далі працювати над розробкою нових способів застосування даної технології ».
 
Функції цифрового ключа
 
Отримати ключ можна, встановивши відповідний мобільний додаток на свій пристрій. Автомобіль за допомогою технології Near Field Communication (NFC) сканує авторизований мобільний пристрій і розблоковується. Датчик запуску мотора розташований біля порту бездротової зарядки. Запуск двигуна здійснюється за допомогою телефону під впливом і датчика NFC, а також натискання відповідної кнопки на приладовій панелі.
 
Бортовий комп'ютер матиме зиогу зберігати індивідуальні настройки для кожного з користувачів. Після сканування ключа відбувається автоматичне налаштування опцій: положення дзеркал, установки дисплея, аудіосистеми і так далі.
 
Для управління системами на відстані також можна застосовувати цифровий ключ. Контроль здійснюється за рахунок використання технології Bluetooth Low Energy. Перелік функцій, якими можна керувати за допомогою цифрового ключа, буде з часом розширюватиметься. У планах - контроль над автономної паркуванням. Приклад використання технології таким чином вже був продемонстрований в концепті Le Fil Rouge.
 
Рівні застосування технології
 
Для кожного користувача можна буде налаштувати свій рівень доступу до функціоналу автомобіля. Власник має можливість активувати як тривале використання автомобіля так і тимчасове - наприклад, при оренді авто. 
 
Дану технологію планують посилено популяризувати. Як тільки вона стане більш поширеною серед автолюбителів, цифровий ключ поліпшать для комфортної оренди авто. Цифровий ключ отримає опцію оповіщення про виїзд за зазначену зону на карті, а також про перевищення швидкісного обмеження.
 
Компанія Hyundai буде використовувати технологію в своїх продуктах починаючи з кінця 2019 року.